Osalejale

Laulupeo eelproovid

Lastekoorid - 23. aprillil kell 13-15 Maarja kiriku hoones (Pepleri 1). Lisainfo Ave-Maria Sild, tel 5665 4155,  avamariasild@hot.ee

Koolide mudilaskoorid - 7. mail kell 13-15 Maarja kiriku hoones (Pepleri 1). Lisainfo Annelii Traks, tel 5044 506, anka@karlova.tartu.ee

Lasteaedade mudilaskoorid - 20.mail kell 10-11.30 Tartu lauluväljakul. Lisainfo: Annika Pilvistu, tel  5568 0029, hellik78@hot.ee

Poistekoorid - 20. mail Karlova Gümnaasiumi (Lina 2) saalis.
Kell 10: Elva poistekoor, Ülenurme poistekoor, Nõo poistekoor, Puhja poistekoor, Tartu Forseliuse Gümnaasiumi poistekoor, Tartu Kivilinna Gümnaasiumi poistekoor, Katoliku Kooli poistekoor.
Kell 12: Tartu Tamme Gümnaasiumi poistekoor, Tartu Mart Reiniku Gümnaasiumi poistekoor, Miina Härma Gümnaasiumi poistekoor, Tartu Kommertsgümnaasiumi poistekoor, Tartu Erakooli poistekoor.
Lisainfo: Undel Kokk , tel 5163826, undel@karlova.tartu.ee

Meeskoorid - 5. mail Veeriku Koolis (Veeriku 41)  toimuva üldlaulupeo eelproovi lõpus lauldakse ka Tartu laulupeo repertuaaris olevaid laule: "Õlletegu", "Kungla rahvas", "Las ma olen lind" - palun osalejatel vastavad noodid kaasa võtta! Lisainfo: Alo Ritsing, tel 5560 0306, maderi69@hot.ee

Naiskoorid - 6. mail Tartu Kutsehariduskeskuse saalis (Kopli 1). Kell 16-18 koolide ja korporatsioonide naiskoorid, kell 18-20 muud naiskoorid.
Lisainfo: Triin Koch, tel 5271 105, triin.koch@mail.ee

Koolide segakoorid - 11. mail kell 18-19.30 Miina Härma Gümnaasiumis. Kavas: R.Rannap "Kel on laulud laulda", K.A. Hermann "Kungla rahvas", R.Valgre "Tartu marss". Ootame infot osavõtust 6. maiks: liidia.konsa@raad.tartu.ee
Lisainfo: Riho Leppoja,  tel 5138 681, riho.leppoja@raad.tartu.ee

Täiskasvanute segakoorid - 3. juunil kell 18-19.30 Miina Härma Gümnaasiumi aulas. Kavas on "Kel on laulud laulda", "Kungla rahvas" ja "Tartu marss".

TANTSIJAD:

A-rühmad - 26. mail kell 18.30 lauluväljakul
B-rühmad -  26. mail kell 19.30 lauluväljakul
C-rühmad - 13. mail kell 16.00 lauluväljakul
Naisrühmad - 2. juunil kell 19 lauluväljakul
3.-4. klassid - 9. juunil kell 10 lauluväljakul

12. juunil lauluväljakul:
16.00- 17.00 – 3.- 4. klasside segarühmad
17.00- 18.00 – C-segarühmad
18.00- 19.00 - naisrühmad
19.00- 20.00 – B-segarühmad, D-segarühmad, üldtantsud
20.00-21.00 - A-segarühmad              
 
13. juuni eelproovide graafik lauluväljakul:

9.00- 9.30 – naiskoorid
 
9.30- 10. 00 – meeskoorid; A ja B-rühmade mehed
 
10.00- 10.30 – segakoorid
 
10.30- 11.00 – poistekoorid; B-rühmade valikpaarid
 
11.00- 11.30 – lastekoorid
 
11.30- 12.10 – kõik mudilaskoorid; 3.-4. klasside rühmad, C-rühmad
 
12.10- 13.00 - ühendkoor; A,B,C,D- ja N-rühmad
 
13.00- 13.40 - puhkpilliorkester
 
14.00- 17.00 - läbimäng-peaproov

17.30 - 18.00 Vanemuise Sümfooniaorkester
 
17.15 - tule süütamine laulupeo kivi juures
 
18.00 – rongkäigu algus Maarja kiriku hoone eest
 
19.00- algab laulupidu Tartu Lauluväljakul
Peo lõpp orienteeruvalt kell 22.30

Repertuaar kooridele

Ühendkoor
M. Lüdig – Koit
F. Pacius – Mu isamaa, mu õnn ja rõõm
K. A. Hermann – Kungla rahvas
F. Saebelmann – Kaunimad laulud
M. Härma – Tuljak
G. Ernesaks – Mu isamaa on minu arm (segakoori seades)
P. Sarapik – Ta lendab mesipuu poole
R. Valgre – Tartu marss 

Mudilaskoorid
Lasteaedade mudilaskoorid
K. A. Hermann – Süda tuksub
A. Martensoo – Väike muusik
R. Kõrgemägi – Kui tuju on mõnus (koos koolilastega) 

Koolide mudilaskoorid
P. Pajusaar – Kodu
M. Hunt – Kommilaul 

Lastekoorid
A.-M. Sild – Eesti keeles
Eesti rahvalaul, sdn. H. Kaljuste – Ringmängulaul
U.Naissoo - Laula tuju heaks 

Poistekoorid 
T. Lossi - Kõige parem polka
R. Pajusaar – Tänav on vaikne
R. Rannap – Inimene õpib 

Naiskoorid
A.Garsnek – Jaanitulõlõ
U. Sisask – Ood armastusele
A. Ritsing – Oi seda heledat ilmakest
A. Ritsing – Las ma olen lind ( koos meeskooridega) 

Meeskoorid 
A.Kunileid – Mu isamaa on minu arm
A. Ritsing – Teretus
T. Vettik – See oli siis
G. Ernesaks – Õlletegu
A. Ritsing – Las ma olen lind (koos naiskooridega) 

Segakoorid
A.Kunileid – Sind surmani
R. Rannap – Kel on laulud laulda
A. Marguste – See on Eesti

Lisainfo: Alo Ritsing 
Tel: 5560 0306
E-post: maderi69@hot.ee

Repertuaar puhkpilliorkestritele

Aadu Regi - Marss "Põhjala", uus seade Peeter Saan 
Tõnis Kõrvits - "Karjase pühapäev" 
Priit Raik - "Popurrii Tartu valssidest", uus seade Rein Vendla 
Raimond Valgre - "Tartu marss", arr.Valdeko Viru, uus seade Arvi Miido 

Lisainfo: Margus Kasemaa
Tel: 528 7915
E-post: marguskasemaa@hot.ee

Repertuaar tantsurühmadele

3.-4. kl. segarühmad
Süit eesti rahvatantsudest - "Ümber küla ringi "
"Väike muusik" (lasteaedade mudilaskooride esituses) tantsuseade

Naisrühmad
Ü. Fersel - Üits paigake
Regilaul - naistelaulu liikumisseade

A ja B-rühma meestantsijad
"Õlletegu" (meeskooride esituses) liikumisseade

B-segarühmad
M. Orav - Usalda 

B-rühma valikpaarid
"Kõige parem polka" (poistekooride esituses) liikumisseade

C-rühmad koos Anita Kreeni 5.-6. kl tantsijatega
"Kommilaul" (mudilaskooride esituses) liikumisseade

A, B- ja naisrühmad
Eesti rahvatants - Kungla rahvas(ühendkooride esituses) liikumisseade

Üldtants, liikumisseaded nais-, A, B ja C-rühma tantsijatele
A. Raudkats - Tuljak
 
Lisainfo: Jaanus Randma
Tel: 5651 582
E-post: ksepad@solo.ee